Polityka prywatności

Proinet sp. z o.o. będąc właścicielem tej witryny pozyskuje od Państwa dane dotyczące sposobu jej używania. Niektóre z tych danych pozyskiwane są za pośrednictwem usług firm trzecich, w szczególności firmy Google dostarczającej usług do mierzenia jej wykorzystania. Podczas takie korzystania nie wymagamy udostępniania żadnych danych osobowych. Cała zawartość tej witryny jest dostępna publicznie bez wymagania udostępniania żadnych informacji wskazujących na konkretną osobę za wyłączeniem tych części serwisu, które dostępne są jedynie po zalogowaniu się dla pracowników firmy Proinet sp. z o.o.

Pozyskujemy od Państwa również dane udostępniane za pomocą formularzy. Dane te nie są udostępniane żadnym firmom trzecim. Są wykorzystywane do komunikacji i kontaktu z Państwem za pośrednictwem emaila i telefonu. Nie kontaktujemy się z Państwem, ani nie wysyłamy Państwu żadnych informacji, chyba że wypełniając formularz zawarty na tej stronie w jasny sposób wyrazili Państwo chęć otrzymania takich informacji.

Dane uzyskiwane za pośrednictwem formularza są przesyłane pocztą elektroniczną do naszego działu obsługi klientów i nie są w żaden sposób przechowywane – w związku z tym nie podlegają korekcie. Wyjątkowo – dane pozwalające na kontakt z Państwem, tj. adres email i/lub telefon mogą zostać przechowane w lokalnych komputerach w naszej firmie, jeśli będzie to potrzebne do dalszej współpracy.

Bez względu na powyższe zachęcamy do telefonu do naszego biura, gdzie mogą Państwo sprawdzić, czy nie przechowujemy żadnych danych osobowych, które mogą Państwa dotyczyć.

Wyłączenia od niniejszej polityki prywatności mogą pojawić się w sytuacji, gdy będzie to wynikać z przepisów obowiązującego prawa.

Ta polityka prywatności obowiązuje od 01-11-2015 do odwołania lub do zastąpienia jej nową wersją.